Euroopa Liidu loodusteaduste olümpiaad

ainevõistlused

Sloveenias Ljubljanas 28. aprillist 5. maini toimunud bioloogiat, keemiat ja füüsikat siduval võistlusel osales 156 õpilast 25 Euroopa riigist.

Selles karmis konkurentsis esinesid suurepäraselt mõlemad Eesti võistkonnad. Võistkondlikus eksperimentaalses võistluses sai teise koha ja kuldmedalid Eesti A-võistkond, mille koosseisu kuulus Kaarel Kivisalu Tallinna Reaalkoolist. B-võistkond tuli 8. kohale, hõbemedalid teenisid Tallinna Reaalkoolist Martin Rahe ja Anna Pauliina Rumm.

Õnnitleme! Täpsem info.

Pildil: Eesti esindanud õpilased ja mentorid: vasakult Martin Rahe, Konstantin Dukatš, Anna Pauliina Rumm, Sofia Marlene Haug, Kaarel Kivisalu, Hanna-Riia Allas, Joana Jõgela, Kaur Kristjuhan ja Rudolf Bichele (allikas: Tartu Ülikooli teaduskool)