Koolinoorte sisesõudmise MV

sport

28. märtsil toimusid Tallinna Spordihallis koolinoorte sisesõudmise meistrivõistlused. Reaalikad võistlesid kõikides vanuseklassides ja seekordset esinemist rikastasid eelkõige suurepärased individuaalsed tulemused lisaks võistkondlikule edule.

Erilises hoos oli gümnaasiumi tüdrukud (Carmen Tiivel, Katrin Paju, Kristin Tropp, Mia Ööbik). Saavutati väärikas I koht ja individuaalselt kiireima päevaaja sõitis Carmen Tiivel 1.39,6. Samuti oli vägevas hoos Mia Ööbik ajaga 1.41,6 ja III koht individuaalarvestuses.

Gümnaasiumi noormehed tulid tihedas konkurentsis sel aastal VI kohale. Karl Kristjan Käes ajaga 1.25,9 linna VI koht individuaalselt.

Põhikooli poisid olid sel aastal neljanda koha väärilised (pronksist jäi puudu 0,3 sekundit) ja kõva sõiduvormi näitas Kaspar Päärson ajaga 1.29,7, mis oli põhikooli arvestuses paremuselt teine aeg.

Täname kõiki sõudjaid: Iris-Maria Matskevits, Karoliina Villand, Triine-Marie Land, Brigitta Tamsar, Kaspar Päärson, Joonas Mengel, Kristofer Leetmaa, Johannes Lilover, Carmen Tiivel, Mia Ööbik, Kristin Tropp, Katrin Paju, Karl-Kristjan Käes, Teet Asumägi, Marten Jürgenson, Johann Saavaste.

Õnnitleme!