Tallinna koolinoorte meistrivõistlused suusatamises

sport

7. ja 8. märtsil toimusid Tallinna koolinoorte meistrivõistlused suusatamises, kus koolide arvestuses saavutasid Reaalkooli gümnaasiumi neiud 2. koha, noormehed 3. koha, põhikooli poisid 3. koha.
Esimesel võistluspäeval saavutas individuaaldistantsil gümnaasiumi neidude seas 1. koha Epp Paalberg ja põhikooli poiste seas 2. koha Kaspar Päärson. Võistkondlikult saavutasid gümnaasiumi neiud 2. koha, noormehed 3. koha, põhikooli poisid 2. koha ja tüdrukud 9. koha.

Meie kooli võistkondades suusatasid:

• gümnaasiumi neiud Epp Paalberg, Kristin Tropp, Anette Joandi, Liina Vesilind, Maria Pernits
  • gümnaasiumi noormehed Kaarel Vesilind, Joosep Pärn, Karl Mell, Robert Raasuke, Sander Valt
  • põhikooli tüdrukud Katriin Kalle, Grete Saue, Saskia Põldmaa, Anni Marie Nurk, Alexandra Elo
  • põhikooli poisid Kaspar Päärson, Aleksander Piilmann, Johannes Lilover, Erko Elbrecht, Martin Rahe

Teisel päeval toimunud teatesõitudes saavutasid gümnaasiumi neiud 2. koha, noormehed 3. koha, põhikooli poisid 3. koha ja tüdrukud 10. koha.

Teatesuusatamise võistkondades sõitsid:

• gümnaasiumi neiud Epp Paalberg, Kristin Tropp, Anette Joandi
  • gümnaasiumi noormehed Kaarel Vesilind, Joosep Pärn, Karl Mell
  • põhikooli tüdrukud Katriin Kalle, Grete Saue, Saskia Põldmaa
  • põhikooli poisid Kaspar Päärson, Aleksander Piilmann, Johannes Lilover

Õnnitleme ja täname kõiki suusatajaid!