100 kuninga malematš

koolielu

6. märtsil toimus Gustav Adolfi Gümnaasiumi Kotzebue õppehoones Tallinna Reaalkooli ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi ühine maleturniir “100 kuninga malematš”. Malet mängis 50 õpilast ja õpetajat mõlemast koolist.

Kokkuvõttes võitis malematši Tallinna Reaalkooli esindus. Palju õnne kõigile mängijatele!

Tallinna Reaalkooli eest mängisid: Rene Lumiste, Margareth Olde, Georg Nero, Hans Kristjan Veri, Kaspar Simmerman, Nikita Poljakov, Aaron Avaste, Oskar Järg, Robert Kuks, Markus Remmet, Kristofer Sokk, Siim Morten Ojasalu, Timo Loomets, Andreas Ignacio Hinojosa, Georg William Brokko, Rene Alexander Truuts, Tommi Allar Oja, Grete Olde, Liina Tõnso, Kristiina Liiv, Eva Värton, Martin Värton, Martin Rahe, Iris-Maria Matskevitś, Miko Lond, Eric Jakobson, Argo Merilo, Ardi Raag, Karl Ustav Kõlar, Karl Elias Saue, Markus Ikla, Oskar Pukk, Allar-Joel Möldre, Simm-Marten Saadi, Indrek Järves, Joonas Lepisto, Kristjan Arukaevu, Ralf Maapalu, Jürgen Tampere, Mattis Tampere, Kaaren Cornelius Sinijärv, Gustav Herman, William Kotka, Richard Jakob Herman, Karl Tamla, Kaur-Mattias Kuuskme, Albert Kepp ja õpetajad Villu Raja, Toomas Reiman, Reivo Maasik. Varus toetasid Aleksander Kudeviita, Hendrik Jaska, Alfred Sultson, Erik Hurt ja õpetaja Tiina Talvi.

Meeskonna panid kokku maleõpetaja Margit Brokko ja Thea Turulinn.