Madis Somelar pälvis Reaalkooli “Aasta inimese” tunnustuse

aitäh

Tallinna Kesklinna vanema vastuvõtul lauluväljaku klaassaalis 21. veebruaril andis Kesklinna vanem Vladimir Svet Tallinna Reaalkooli “Aasta inimene” tunnustuse Madis Somelarile.

Ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja ning õppealajuhataja Madis Somelar on silmapaistva pühendumisega kooli- ja haridusellu panustanud: juhtinud 2017. a sügisel peetud rahvusvahelise reaal- ja loodusteadusliku hariduse konverentsi ning ajalooõpetajate 7. kongressi korraldamisprotsessi, jaganud kolleegidele Eestist ja välismaalt parimaid hariduspraktikaid, olnud keskseks jõuks Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud ettevõtmiste planeerimisel ning innustanud õpilasi süvenema igapäevasesse õppetöösse ja osalema ainevõistlustel.

Õnnitleme!