Bioloogiaolümpiaadi koolivoor

ainevõistlused

10.-11. jaanuaril toimus bioloogiaolümpiaadi koolivoor. Sel korral olid parimad:

• 6. klass – 1. koht Elisabeth Vallner, 2. koht Tuule Lintrop, 3. koht Allar-Joel Möldre. Lisaks 1.-3. kohale on piirkonnavooru kutsutud: Maksim Budanov, Karl Joosep Onoper, Anna-Maria Tammik, Karl-Ustav Kõlar, Anett Veskimägi ja Elli Eving.
  • 7. klass – 1. koht Iir Niinemaa ja Ellen Marigold Roper, 2. koht Kristofer-Robin Tops, 3. koht Emma-Margaret Vaserik. Lisaks 1.-3. kohale on piirkonnavooru kutsutud: Leelo Mikk, Gregor Ludvig Kikas, Katariina Kukk, Ingrid Mölder, Anette Oper, Ats Andreas Prangli, Karl Gustav Jurtšenko.
  • 8. klass – 1. koht Doris Nurk, 2. koht Adeele Must, 3. koht Linda Marie Zimmer. Lisaks 1.-3. kohale on piirkonnavooru kutsutud: Emma Erm, Natali Mutli, Mihkel Jakobson ja Haide Maria Kuusik.
  • 9. klass – 1. koht Lauri Eving, 2. koht Sarah Maria Jaaksoo, 3. koht Ragnar Kranberg. Lisaks 1.-3. kohale on piirkonnavooru kutsutud: Argo Merilo
  • 10. klass – 1. koht Martin Rahe (9. kl), 2. koht Anna Pauliina Rumm (9. kl), 3. koht Liisa Mai Ümarik. Lisaks 1.-3. kohale on piirkonnavooru kutsutud: Kairit Klaus, Andreas Simson, Brigita Maria Raave, Laura Raik, Kaur Reidma 9. kl, Laima Šusta, Tom Enriko Kelt, Kaarel Kivisalu ja Paul Mark Tammiste.
  • 11. klass – 1. koht Andreas Must, 2. koht Uku Hannes Arismaa, 3. koht Jan Erik Alliksaar. Lisaks 1.-3. kohale on piirkonnavooru kutsutud: Birgit Saliste, Robin Haljak, Aurora Mikk, Sharon Süvari, Susanna Mett, Ekke-Markkus Muttika, Elize Ambulte, Joosep Näks, Iti Miina Ulmas ja Elisabeth Margarethe Kikas.
  • 12. klass – 1. koht Laura Puura, 2. koht Maria Keridon, 3. koht Ella Kivilo. Lisaks 1.-3. kohale on piirkonnavooru kutsutud: Robert Sepp, Sten Artur Laane, Margaret Hook, Mattias Valdma, Margus Reimann, Siim Kaukver, Carmel Kuusk, Martin Špol, Tavo Annus, Johanna-Stina Idla ja Robert Kuks.

Palju õnne! Õpilasi juhendasid: Kersti Veskimets, Aile Poll, Erkki Otsman ja Tiina Talvi.

Tallinna piirkonnavoor 6.-12. klasside õpilastele toimub 3. veebruaril 2018 Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis.