Emakeeleolümpiaadi koolivoor

ainevõistlused

17. jaanuaril toimus emakeeleolümpiaadi koolivoor traditsiooniliselt kolmes vanuseastmes: 7.-8, 9.-10. ja 11.-12. klass. Piirkonnavooru kutsutakse igast koolist kuni 6 õpilast. Eelmise õppeaasta suurepäraste tulemuste põhjal sai Reaalkool piirkonnavoorus 7 lisakohta.
Parimad tulemused:

• 7.-8. klassis – I koht Ellen Marigold Roper (piirkonnavoorus), II koht Natali Mutli (piirkonnavoorus), III koht Doris Nurk, IV koht Birget Kõrvel, V koht Matilda Touart;
  • 9.-10. klassis – I ja II koht Kairit Klaus, Markus Vaher (piirkonnavoorus), III koht Robert Suigusaar (piirkonnavoorus), IV koht Kadri Muuga, V koht Eva Margarita Päts
  • 11.-12. klassis – I koht Kai Vallikivi (piirkonnavoorus), II koht Greete Jakobson (piirkonnavoorus), III koht Siim Kaukver (piirkonnavoorus), IV koht Tarmo Pungas (piirkonnavoorus), V koht Luisa-Greta Vilo, VI koht Rebecca Tamm.

Eelmise õppeaasta olümpiaaditulemuste põhjal said otse piirkonnavooru Liisa Mai Ümarik, Susanna Mett, Epp Paalberg ja Teisi-Liis Vaik.

Õnnitleme ja soovime edu!