Robotivõistluse FLL Põhja-Eesti eelvoorud

konkursid

13. – 14. jaanuaril peeti Laagri koolis Põhja-Eesti FLL (Firts Lego League) võistluse eelvoorud. See on LEGO robotite võistlus, mille käigus tuleb lahendada võistlusväljakul mitmeid keerukaid ülesandeid.

Reaalkooli ja Kesklinna Põhikooli robootikaringidest olid võistlustules meeskonnad Fresk (Ants Erik Nõmper RK, Juhan Simm RK, Julius Raid RK, Ruut Kangust TKP, Theodor Ahlberg TIK; Kiur Marten Arna TÜG), Arendajad (Arion Aavisto TKP, Georg Entsik TKP, Andre Viitamees RK, Georg Kärmas RK, Erik Vanasaun RK, Otto Tamkivi RK) ja Viirus (Pärtel Kukk RK, Uku Kurim RK, Jasper Tammes RK, Katraiina Kukk RK, Luka Puumets RK, Peeter Pugal RK) ning meeskondade juhendaja Ahti Pent.

Võistkond Viirus saavutas robotimängus 35 osalejast II koha, neile omistati eelvooru meistri tiitel ning nad said kutse Eesti FLL võistluse finaalvooru. Õnnitleme meeskonda ja täname meeskonnaliikmete vanemaid panustamast ning toetamast.