Informaatikaviktoriini Kobras eelvoor

ainevõistlused

6.-17. novembrini 2017 toimus informaatikaviktoriini “Kobras” eelvoor. Tallinna Reaalkoolist on lõppvooru kutsutud:

• vanuserühmas benjaminid (kuni 8. klass) – Endrik Einberg, Tristan Villoman, Jaan Peeter Viljamaa, Markus Maripuu ja Oliver Villoman;
  • vanuserühmas juunior (9.-10. klass) – Jaanika Kiolein, Tuuli Tiivel, Kaarel Paal, Kaarel Kivisalu, Willem Klaassen, Karl Mell, Liis Liivand, Kristina Lukki-Lukin, Evo Annus, Kaarel August Kurik, Mark-Erik Aan;
  • vanuserühmas seenior (11.-12. klass) – Renè Piik, Adrian Kirikal, Karoliina Inno, Georg William Brokko, Mattias Valdma, Sten Egert Tammeveski, Fred Matis Teeäär, Oskar Järg, Uku Hannes Arismaa, Aaron Avaste, Marcus Pruks, Mihkel Kaarma, Siim Liinat, Aleksandra Lilleorg, Hans Kristjan Veri ja Sarah Annijerv.

Viktoriini II voor koos IT-teemaliste huvitegevustega toimub 17.–18. veebruaril 2018. a. Tartus. Täpsema info II vooru kohta saadetakse kõigile kutsututele otse Miksikese keskkonnas märgitud e-posti aadressile. NB! Õpilased, kellele on kutse saadetud, registreerimisvorm peab olema täidetud 24. jaanuariks.

Viktoriini kodulehekülg