Keemiaolümpiaadi koolivooru tulemused

ainevõistlused

11. detsembril oli keemiaolümpiaadi Tallinna koolivoor. Koolivooru tippsaavutused:

• 8. klassi arvestuses I koht – Mihkel Jakobson, II koht – Natali Mutli, III koht – Paul Kaspar Nurk;
  • 9. klassi arvestuses I koht – Argo Merilo, II koht – Nikita Maširin, III koht – Rhea Kõivutalu;
  • 10. klassi arvestuses I-II koht – Carmen Tiivel ja Kadri Muuga; III koht – Doris Vahtra;
  • 11. klassi arvestuses I koht – Andreas Must, II koht – Jan Erik Alliksaar, III koht – Robin Haljak;
  • 12. klassi arvestuses I koht – Siim Kaukver, II koht – Sten Arthur Laane, III koht – Maria Mängel.

Õnnitleme!

Kokku osales keemiaolümpiaadi koolivoorus 190 Tallinna Reaalkooli õpilast. 27. jaanuaril toimuvasse keemiaolümpiaadi piirkonnavooru on kutsutud 73 Tallinna Reaalkooli õpilast. Hoiame neile pöialt! Edasipääsenute nimekiri on Haridusameti kodulehel.

Aitäh juhendajatele Andrus Kangrole ja Martin Saarele.