Kirjanduslik mälumäng „Maagiamäng”

konkursid

11. oktoobrist 22. novembrini 2017 toimus Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi, NUKU teatri ja Eesti Lastekirjanduse Keskuse koostöös korraldatud kirjanduslik mälumäng „Maagiamäng”, millest võttis osa ka kaks Reaalkooli võistkonda: 7.b ja 7.c klass.

Kokku osales mälumängus 16 võistkonda, parimad selgusid kolmes voorus. Mälumängu selle hooaja teemaks olid maagilised raamatud, võistkonnad lugesid mänguks valmistudes läbi J.R.R. Tolkieni “Kääbiku”, J.K. Rowlingu “Harry Potteri ja tarkade kivi” ning J. Krüssi “Timm Thaleri ehk Müüdud naeru” ning tutvuti kirjanike elulugudega.

Finaalis tuli lisaks mälumänguküsimustele vastamisele ja ristsõna lahendamisele ette valmistada ja esitada stseen „Harry Potteri ja tarkade kivi“ raamatust.

Kolmest pingelisest voorust jõudsid mõlemad Reaalkooli võistkonnad finaali.

Lõpptulemusena saavutas 7.c klassi võistkond (Leelo Mikk, Elisabeth Samma, Henri Smitke, Mathias Tempel, Sander Ümarik) II koha. 7.b klassi võistkond (Emma Huimerind, Grete Jauram, Kati-Liina Lättemäe, Ellen Marigold Roper, Matilda Touart) saavutas IV koha.

Õpilasi juhendasid eesti keele õpetajad Kristi Koit ja Anu Kell.