Reaalkooli õpilased rahvusvahelisel geograafiapäeval

koolielu

15. novembril toimunud geograafia ja geoinformaatika teabepäeval Rahvusraamatukogus jagasid oma töö- ja õppimiskogemust Tallinna Reaalkooli vilistlased Andres Tarand (vil73) ja Sander Varbla (vil129), õpilased Johan Ortin Õun ja Johannes Lilover ning õpetaja Piret Karu. Ettekannete videod leiad siit.

Kaardivõistluse parimad olid 11. klassi õpilased Aurora Mikk, Andreas Must, Robin Haljak ja Ave Nilson.

Kõigile Eesti põhikooli ja gümnaasiumiõpilastele korraldatud geograafianädala veebiviktoriinis oli meie kooli parim Gregor Pihlak 10. klassist (Eestis 8. koht).

5. ja 7. klassi õpilased osalesid projektis „Lahe geograafiatund“, kus üheks tunnikülaliseks oli geograafiaüliõpilane Kaisa Laur (vil130).