Eesti Koolispordi Liidu 3×3 korvpallivõistlused

sport

18. oktoobril toimusid Kalevi Spordihallis Eesti Koolispordi Liidu 3×3 korvpallivõistlused. Tallinna Reaalkooli mängijad olid esindatud neljas erinevas võistlusklassis ning esineti silmapaistvalt, väärikalt. 4.-5. kl posid – I koht, 6.-7. kl poisid – I koht, 9. kl poisid – III koht, gümnaasiumi noormehed – I ja II koht.

• 4.-5. klassi poisid: Karl-Thomas Nõlvak, Holger Suurorg, Herman Tamm, Tristan Aik Sild;
  • 6.-7. klassi poisid: Henri Peterson, Rasmus Andre, Karl Gustav Jurtšenko, Kaur-Erik Suurorg;
  • 9. klassi poisid: Mikk Kelder, Joonas Mengel, Olari Artur Tiit, Hugo Kivilo;
  • gümnaasiumi noormehed: Tauri Miggur, Albert Saar, Arthur Herman Entsik, Rasmus Puusta;
  • gümnaasiumi noormehed: Georg Simon Herodes, Kaspar Kalle, Kristofer Veismann, Mattias Kübar.

Õnnitleme!