„Vingeim ajaveeb“ 2022

koolielu

13. juunil kuulutati välja terve õppeaasta kestnud konkursi “Vingeim ajaveeb 2022” tulemused. Parimad ajaveebid 2021-2022 õppeaastal on:

Õnnitleme!

Eesmärk
Populariseerida klassi ajaveebi täitmist ning selgitada välja iga kooliastme (I, II, III, gümnaasium) vingeim ajaveeb.

Vahendid
Klassi ajaveeb on loodud kooli põhjale ja vabalt kättesaadav kooli kodulehelt.

Tähtaeg
Lõplikud tulemused selguvad 06. juuniks 2022 (sissekanded 31. mai seisuga).

Hindamine
Klasside ajaveebe hinnatakse igas kooliastes (I, II, III, gümnaasium) hindamismudelite alusel, kus arvestatakse postituste arvu, kas ajaveebist saab ülevaate klassi tegemistest ja kooli sündmustest, kas lisatud on pilte, videoid, arvestades autoriõigustega, kas tekstid on arusaadavad ja huvitavad.

Auhinnad
Vingeimad ajaveebid selgitatakse neljas kooliastmes eraldi: I, II, III ja gümnaasiumis.
Auhinnafondi suurus on 600 eurot.. Žüriil on õigus anda välja lisaauhindu.

Žürii
Töid hindab žürii koosseisus Ene Saar (esimees), Piret Otsa, Kati Kurim, Tiia Niggulis, Kailit Taliaru, Karin Kundla, Egle Pihlap, Piret Karu, Reet Varik, Margit Luts, kaks REKi esindajat, kaks põhikooli esindajat.
Žürii liikmed ei hinda seda kooliastet, kus ta ise õpib või on klassijuhataja.