Reaalkooli Robotistuudio alustab

partnerid

Kursuse käigus alustame Arduino platvormi kasutamisest. Tutvustame tuntud roboti keskseadmeks e. „ajuks“ kasutatavat Arduino kontrollereid ja elektroonika komponente robotite loomiseks. Ehitame Matrix, Tetrix komplektide baasil erinevaid mehhanisme ja masinaid. Aasta jooksul valmistume veel Eesti sisesteks võistlusteks ning liigume edasi robotiplatvormidelt 0-ist ehitatud robotite ehitamisele. Võistluseks valmistumise protsess hõlmab endas õpilaste võistlus valikute soovidele vastavalt võistluste idee ja teostuse läbi töötamist, robotiplatvormi valikut ning sellega tutvumist, robotiplatvormi käsitlemist ning roboti valmimist + programmeerimist.

Tunnid toimuvad Tatari 3. 4. korrusel esmaspäeviti 18.00-19.30 ja neljapäeviti 17.00-18.30

Juhendajaks Joonas Pent