Tallinna Reaalkooli hoolekogu kutsub…

vanematele

Austatud lapsevanemad

Tallinna Reaalkool korraldab kord aastas lastevanemate üldkoosoleku, millel antakse ülevaate olulisematest kooliga seotud teemadest. Konkreetsete klassidega puudutavaid küsimusi arutatakse klasside lastevanemate koosolekutel. Loomaks võimaluse arutada üldisemaid küsimusi konkreetse kooliastme lõikes, on kooli hoolekogu otsustanud ellu kutsuda lastevanemate arutelud erinevate kooliastmete lõikes. Loodame, et nii on lisaks ettekannete kuulamisele võimalik ka omavaheline arutelu konkreetsemat huvi pakkuvatel teemadel.

Mainitud eesmärgil kutsub Tallinna Reaalkooli hoolekogu kõiki asjast huvitatud 10.–12. klasside lastevanemaid 29. jaanuaril 2019, kell 18.00 koolimajas toimuvale arutelule. Hoolekogu ettepanek arutlusele tulevad teemade osas on järgmine:

1. Lühiülevaade Tallinna Reaalkooli gümnaasiumiastme tegevust puudutavatest arendusprojektidest (uus õppekorpus, õppetööd toetavad projektid, koostöö sõpruskoolidega);
  2. Gümnaasiumiastmega seonduvatest küsimustest (gümnaasiumi õppekava, sh õppekäigud, ühisüritused, väärtuskasvatuse alusprintsiibid, kooli kodukord);
  3. Õpilane-kool-vanemad: õpilaste heaolu, noorte toimetuleku toetamine kodus ja koolis (aja planeerimine, uurimistöö kirjutamise protsess);
  4. Vastused kohapeal algatatud küsimustele, arutelu.

Koosolekul osalevad ja küsimustele vastavad lisaks hoolekogu esindajatele: Tallinna Reaalkooli direktor Ene Saar, õppealajuhatajad Martin Saar ja Madis Somelar, gümnaasiumi aineõpetajate esindus, psühholoogid Kati Pajuman ja Olle Selliov.

Selleks, et arutelu paremini planeerida, palun võimaluse korral oma osalemisest märku anda 28. jaanuariks 2019 hoolekogu aseesimehele Anna-Greta Tshaknale e-mailil .

Peatsele kohtumisele lootma jäädes.

Lugupidamisega
Madis Päts