Reaali investeerimisfond

Põhikapital 4000 LHV panga aktsiat. Asutatud Reaalkooli lapsevanema Lauri Meidla poolt. Fondi eesmärgiks on laiendada Tallinna Reaalkooli ja Tallinna Kesklinna Põhikooli õpetajate täiendkoolituse võimalusi rahvusvahelisel tasandil. Täienduskoolituse toetamine toimub üldjuhul aktsiatelt ja muudelt investeeringutelt teenitud dividenditulu ja/või intresside ulatuses. Fondi eesmärk on hoida investeeringuid pikaajaliselt ja kasvatada seeläbi võimalikku dividendi ning intressitulu.

Lauri Meidla pöördumine vilistlaste poole:

„Lugupeetud Reaali kogukonna liikmed!

Panin aluse Reaali investeerimisfondile lootuses, et minu poolt külvatud seemnest kasvaks aastakümnete ja –sadade pärast midagi tõeliselt suurt – stabiilne finantsbaas, mis vaatamata poliitilistele tõmbetuultele ja haridusmaastiku värinatele aitaks Reaali õpetajaskonnal püsida parimal rahvusvahelisel tasemel. Sest ainult head õpetajad suudavad anda oma õpilastele maailma parima hariduse.

Kutsun kõiki vilistlasi ja kogukonna liikmeid algatusega liituma.“

Fondi saate teha annetuse Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsi väärtpaberikontole nr EE847700771002285233 LHV Pangas.

Rahalised annetused investeeritakse esialgu Eesti aktsiatesse ja/või võlakirjadesse. Aktsiate ja/või võlakirjade annetamise puhul palun ühendust võtta Alar Tamkiviga