Kontaktinfo

Aadress: Estonia pst. 6 Tallinn 10148
Valvelaud: 699 2023
Sekretär: 699 2026
I kl: 699 2027 (väike maja)
II - IV kl: 614 0074 (Pärnu mnt maja)
V - XII klass: 699 2025
E-post: real@real.edu.ee


2016. - 2017. õa

  • osalemine XII noorte laulu- ja tantsupeol “Mina jään”
    • mudilaskoor (ettelaulmisel I kategooria), dirigent Katri Veskimeister
    • poistekoor (ettelaulmisel I kategooria), dirigent Heli Roos
    • tütarlastekoor (ettelaulmisel I kategooria), dirigent Heli Roos
    • segakoor (ettelaulmisel I kategooria), dirigent Eve Karp
  • osalemine Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilisel ansamblite konkursil: 7.a klassi segaansambel "Kolm ruudus", juhendaja Heli Roos ning 12. klassi segaansambel, juhendaja Annika Lundver (vil! 128)
  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm - 7.a klassi segaansambel "Kolm ruudus", juhendaja Heli Roos (IV koht)

2015. - 2016. õa

  • JazzPopFest Viimsis
    • segakoor B-kategoorias I koht,
    • tütarlasteansambel III koht ja publikupreemia,
    • parima juhendaja eripreemia - Eve Karp.
  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 15
    • gümnaasiumi neidudeansambel - I koht (juhendaja Eve Karp)
    • 11. klassi segaansambel - III koht (juhendaja Annika Lundver vil!128)
  • Alo Mattiiseni 20. muusikapäevadel neidudeansambli II koht, juhendaja Eve Karp
  • Kreekas toimunud Kalamata laulufestival Kooristuudio tütarlastekoorile folkloori ja noortekooride arvestuses I koht ja kulddiplom (juhendaja Heli Roos)

2014. - 2015. õa

  • Kooliteatrite riigifestivalil näitlejapreemia Tommi Allar Oja, juhendaja Liisi Tegelmann
  • XIV rahvusvahelise koorikonkursil "Tallinn 2015" tütarlastekoorile noortekooride kategoorias II koht (juhendaja Heli Roos)
  • Vabariiklikul koolinoorte segakooride konkursil I koht, juhendaja Eve Karp
  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 15
    • 5. kl poisteansambel "R-Klubi" saavutas 4. koha (juhendaja Heli Roos)
    • gümnaasiumi neidudeansambel - 4. koht (juhendaja Annika Lundver vil!128)
  • Vabariikliku kooliteatrite festivali Tallinna eelvooru 5.-9. kl laureaat Reaalkool O. Wilde`i lavastusega "Kalur ja tema Hing", lavastaja Liisi Tegelmann
    • rollipreemiad Susanna Uus, Henry Maasik ja Kristjan Baikov

2013. - 2014. õa

  • Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilisel ansamblite konkursil 2014
    • 8. - 9. kl ansambel III koht, juhendaja Heli Roos
  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 14
    • gümnaasiumi neidudeansambel - tulevikulootuse eripreemia, juhendaja Heli Roos
    • 9. klassi neidudeansambel III koht, juhendaja Annika Lundver (vil128!)
    • 7. - 9. klassi tütarlasteansambel I koht, juhendaja Heli Roos
  • Praha laste-ja noortekooride konkursil lastekoorile hõbediplom ja III koht, juhendaja Heli Roos

2012. - 2013. õa

  • Krakovi advendi- ja jõululaulude konkursil tütarlastekoorile I koht, juhendaja Heli Roos
  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 13
    • VIII - IX klassi tütarlaste ansambel III koht, juhendaja Heli Roos
  • Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilisel ansamblite konkursil 2013

    • VI - VII klasside tütarlaste ansambel II koht, juhendaja Heli Roos

    • XII klasside neidude ansambel III koht, juhendaja Heli Roos

    • "Sametise hääle" eripreemia Susanna Liisa Onoper

  • Kooliteatrite riigifestivali laureaat põhikooliosas Reaalkooli näitering lavastusega A. Valton/L. Tegelmann "Rohelise seljakotiga poiss", juhendaja Liisi Tegelmann

2011. - 2012. õa

  • V vabariiklik lastekooride konkurss-festivalil B-kategoorias I - II koht, juhendaja Heli Roos
  • vabariiklik segakooride konkurss A-kategoorias I koht, juhendaja Eve Karp
  • Kooliteatrite riigifestivali Tallinna piirkonnavooru parim põhikooliosas A. Puškini "Muinasjutt tsaar Saltaanist", juhendaja Liisi Tegelmann
  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 12
    • VI - VII klasside vanuserühmas II koht, juhendaja Heli Roos
    • VIII - IX klasside vanuserühmas III koht, juhendaja Heli Roos
    • X - XII klasside vanuserühmas 11. klassi ansambel III koht, juhendaja Eve Karp
    • X - XII klasside vanuserühmas neidude ansambel II koht, juhendaja Eve Karp
    • X - XII klasside vanuserühmas segaansambel II koht, juhendaja Eve Karp
  • Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilisel ansamblite konkursil 2012
    • VI - VII klasside tütarlaste ansambel II koha, juhendaja Heli Roos
    • VIII - IX klasside tütarlaste ansambel III koht, juhendaja Heli Roos
    • X - XII klasside segaansambel I koht, juhendaja Eve Karp

2010. - 2011. õa

  • Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilisel ansamblite konkursil 2011

    • 3.-5. klasside ansambel saavutas I koha, juhendaja Heli Roos;

    • gümnaasiumi neidude ansambel II koha, juhendaja Eve Karp;

    • gümnaasiumi segaansambel jäi II-III kohta jagama, juhendaja Eve Karp;

    • parima naissolisti eripreemia sai Ingel-Marleen Mikk.

  • Kooliteatrite riigifestivali põhikooliosas eripreemia - "Etenduse pealkiri täpsustamisel", juhendaja Liisi Tegelmann

  • Kooliteatrite riigifestivali põhikooliosa näitlejapreemia - Johannes Mooste

  • Kooliteatrite riigifestivali Tallinna piirkonnavooru parim põhikooliosas "Etenduse pealkiri täpsustamisel", juhendaja Liisi Tegelmann

  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 11

    • VI - VII klasside vanuserühmas tütarlaste ansambel I koht, juhendaja Heli Roos

    • X - XII klasside vanuserühmas segaansambel II koht, juhendaja Eve Karp

    • X - XII klasside vanuserühmas neidude ansambel III koht, juhendaja Eve Karp

2009. - 2010. öa

  • Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilisel ansamblite konkursil 2010

    • VIII - IX klasside vanuserühmas tütarlaste ansambel III koht, juhendaja Heli Roos

    • parima solisti eripreemia Annika Lundver

  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 10

    • VI - VII klasside vanuserühmas tütarlaste ansambel III koht, juhendaja Heli Roos

    • VIII - IX klasside vanuserühmas tütarlaste ansambel II koht, juhendaja Heli Roos

    • X - XII klasside vanuserühmas neidude ansambel II koht, juhendaja Eve Karp

  • Kooliteatrite riigifestivali Tallinna eelvooru parim gümnaasiumiosas "Vernanda leib", juhendaja Liisi Tegelmann

  • Kooliteater 2010 gümnaasiumi näitetrupile eripreemia kontseptsiooni eest

  • Kooliteatrite riigifestivali Tallinna eelvooru parim põhikooliosas "Saa nüüd neist inimestest aru", juhendaja Liisi Tegelmann

  • Kooliteater 2010 põhikooli näitetrupile eripreemia

2008. - 2009. õa

  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 9

    • VIII-IX klasside vanuserühmas tütarlaste ansambel II koht, juhendaja Heli Roos

    • X – XII klassi vanuserühmas neidude ansambel I koht, juhendaja Eve Karp

  • Tallinna koolide solistide konkursil West-Fest Open

    • II-III klasside vanuserühmas II koht, juhendaja Kai Anier

    • VI-VII klasside vanuserühmas II koht, juhendaja Heli Roos

    • VIII-IX klasside vanuserühmas III koht, juhendaja Heli Roos

  • Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilisel ansamblite konkursil 2009

    • VIII - IX klassi vanuserühmas tütarlaste ansambel II koht, juhendaja Heli Roos

    • X – XII klassi vanuserühmas segaansambel I koht, juhendaja Eve Karp

    • X – XII klassi vanuserühmas neidude ansambel II koht, juhendaja Eve Karp

  • Kooriühingu "Aasta koor 2008" Reaalkooli segakoor, juhendaja Eve Karp

  • Kooliteatrite riigifestivali Tallinna eelvooru parim gümnaasiumiosas "Imaginaarne eksistents", juhendaja Liisi Tegelmann

  • Kooliteater 2009 gümnaasiumi näitetrupile eripreemia lavapartnerluse eest

2007. - 2008. õa

  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 8

    • X – XII klassi vanuserühmas neidude ansambel II koht, juhendaja Eve Karp

  • Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilisel ansamblite konkursil 2008

    • VI-VII klassi vanuserühmas tütarlaste ansambel II koht, juhendaja Heli Roos

    • VIII-IX klassi vanuserühmas tütarlaste ansambel IV koht, juhendaja Heli Roos

    • VIII-IX klassi vanuserühmas segaansambel V koht, juhendaja Heli Roos

  • VI vabariiklikul koolisegakooride konkursil Kuressaares

    • I preemia ja Kooriühingu eripreemia segakoor, juhendaja Eve Karp

  • X Eesti kammerkooride festivalil Põltsamaal

    • I koht ja parima noortekoori eripreemia D-kategoorias segakoor, juhendaja Eve Karp