Kontaktinfo

Aadress: Estonia pst. 6 Tallinn 10148
Valvelaud: 699 2023
Sekretär: 699 2026
I kl: 699 2027 (väike maja)
II - IV kl: 614 0074 (Pärnu mnt maja)
V - XII klass: 699 2025
E-post: real@real.edu.ee


2017

  • Kooristuudio tütarlastekoor osales Hispaanias toimunud Canta al Mari konkursil ja saavutas kulddiplomi ja I koha lastekooride kategoorias, kulddiplomi ja II koha folkloori kategoorias ning lisaks pärjati Heli Roos parima dirigendi tiitliga;
  • Tallinna Haridusameti tiitel "Haridustegu september 2017"  - reaal-meditsiini õppesuuna avamine ja koostöös Eesti Teadusagentuuriga 15.-16. septembril 2017 reaal- ja loodushariduse rahvusvahelise konverentsi korraldamine;
  • Tallinna Haridusameti tiitel "Haridustegu august 2017"  - õpilaste rohkearvuline osalemine ja enim saadud auhinnaliste kohtade arv rahvusvahelistel olümpiaadidel;
  • Tallinna linna auhind "Edukas kool 2016. - 2017. õppeaasta olümpiaadidel";
  • Tallinna koolinoorte spordimängudel 2015. - 2016. õppeaastal põhikooli ja gümnaasium - II koht

2016

  • HITSA tunnustus "Digitaalselt aktiivne kool", kuldtase
  • Tallinna linna auhind "Edukas kool 2015. - 2016. õppeaasta olümpiaadidel"
  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 17
    • 7.a klassi segaansambel "Kolm ruudus", juhendaja Heli Roos - IV koht
  • Viimsi JazzPopFest
    • Tallinna Reaalkooli segakoor, dirigent Eve Karp – I koht B-kategoorias
    • tütarlasteansambel "Vallatu viisik", juhendaja Eve Karp – III koht vokaalansamblite kategoorias ja publiku lemmik
    • parima juhendaja eripreemia – Eve Karp
  • Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilisel vokaalansamblite konkursil neidudeansambel, juhendaja Eve Karp - II koht
  • Tallinna koolinoorte spordimängudel 2015. - 2016. õppeaastal gümnaasium ja põhikool - I koht

2015

  • Tallinna haridusasutuste kvaliteediauhind "Hästi juhitud kool"
  • Tallinna linna auhind "Edukas kool 2014. - 2015. õppeaasta olümpiaadidel"
  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 16
    • Tallinna Reaalkooli neidudeansambel, juhendaja Eve Karp - I koht gümnaasiumi arvestuses
    • Tallinna Reaalkooli segaansambel, juhendaja Annika Lundver (vil!128) - III koht gümnaasiumi arvestuses
  • Kreekas toimunud Kalamata laulufestival Kooristuudio tütarlastekoor, juhendaja Heli Roos - folkloori ja noortekooride arvestuses I koht ja kulddiplom
  • Tallinna koolinoorte spordimängudel 2014. - 2015. õppeaastal
    • gümnaasium - I koht
    • põhikool - III koht
  • rahvusvahelistel sõudeergomeetrite võistlusel ALFA 2015
    • gümnaasium - I koht
    • põhikool - II koht
  • põhikoolide kooliteatrite riigifestivalil Tallinna Reaalkooli kooliteater, juhendaja Liisi Tegelmann - näitlejapreemia Tommi Allar Oja
  • XIV rahvusvahelisel koorifestivalil “Tallinn 2015” Tallinna Reaalkooli tütarlastekoor, juhendaja Heli Roos - II koht noortekooride kategoorias
  • kooliteatrite festivali Tallinna eelvoor Tallinna Reaalkooli näitetrupp lavastusega "Kalur ja tema Hing" (O.Wilde), juhendaja Liisi Tegelmann - laureaat põhikoolide arvestuses; rollipreemiad Susanna Uus, Henry Maasik ja Kristjan Baikov
  • koolinoorte segakooride konkursil Tallinna Reaalkooli segakoor, juhendaja Eve Karp - I koht

2014

  • Tallinna linna auhind "Edukas kool 2013. - 2014. õppeaasta olümpiaadidel"
  • Tallinna Kesklinna Valitsuse tiitel "Kesklinna õpilasesindus 2014" - Reaalkooli Esinduskoda
  • Praha laste-ja noortekooride konkursil Kooristuudio lastekoor, juhendaja Heli Roos - III koht ja hõbediplom
  • Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilisel vokaalansamblite konkursil Tallinna Reaalkooli tütarlaste ansambel, juhendaja Heli Roos - III koht 8. – 9. klassi arvestuses
  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 15
    • 5.kl poisteansambel "R-Klubi", juhendaja Heli Roos - IV koht 4.-5. klassi vanuserühmas
    • Tallinna Reaalkooli neidudeansambel, juhendaja Annika Lundver (vil!128) - IV koht gümnaasiumi arvestuses
  • Tallinna koolinoorte spordimängudel 2013. - 2014. õppeaastal
    • gümnaasium - I koht
    • põhikool - II koht
  • rahvusvahelistel sõudeergomeetrite võistlusel ALFA 2014 - I koht

2013

  • Tallinna koolide "Teadmiste võistlus 2013" - I koht
  • Tallinna linna auhind "Edukas kool 2012. - 2013. õppeaasta olümpiaadidel"
  • Tallinna linna tunnustus "Kooli koduleht 2013" - eripreemia
  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 14
    • Tallinna Reaalkooli 7.-9. klassi tütarlasteansambel, juhendaja Heli Roos - I koht 8.-9. kl vanuserühmas
    • Tallinna Reaalkooli 9. klassi neidudeansambel, juhendaja Annika Lundver - III koht 8.-9. kl vanuserühmas
    • gümnaasiumi neidudeansambel, juhendaja Heli Roos - tulevikulootuse eripreemia
  • kooliteatrite festivali Tallinna eelvoor Tallinna Reaalkooli näitetrupp lavastusega "Rohelise seljakotiga poiss" (A. Valton/L. Tegelmann), juhendaja Liisi Tegelmann - laureaat põhikoolide arvestuses
  • Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilisel vokaalansamblite konkursil
    • Tallinna Reaalkooli IV - VII klasside tütarlaste ansambel, juhendaja Heli Roos - II koht
    • Tallinna Reaalkooli neidude ansambel 7/12, juhendaja Heli Roos - III koht
    • Susanna Liisa Onoper – eripreemia sametise hääle eest
  • Tallinna koolinoorte spordimängudel 2012. - 2013. õppeaastal
    • gümnaasium - I koht
    • põhikool - II koht
  • rahvusvahelistel sõudeergomeetrite võistlusel ALFA 2013 - I koht

2012

  • Gerhard Rägo nimeline mälestusmedal
  • Tallinna linna auhind "Edukas kool 2011. - 2012. õppeaasta olümpiaadidel"
  • Tallinna linna tunnustus "Innovaatiline tegu 2012" Tallinna Reaalkoolile „iPadide rakendamine algklassides"
  • V vabariiklikul lastekooride konkurss-festivalil Tallinna Reaalkooli lastekoor, juhendaja Heli Roos - B-kategoorias I - II koht
  • vabariiklikul segakooride konkurssil Tallinna Reaalkooli segakoor, juhendaja Eve Karp - A-kategoorias I koht
  • kooliteatrite festivali Tallinna eelvoorus Tallinna Reaalkooli näitetrupp lavastusega "Muinasjutt tsaar Saltaanist" (A. Puškin), juhendaja Liisi Tegelmann - laureaat põhikoolide arvestuses
  • Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilisel vokaalansamblite konkursil
    • VI - VII klasside tütarlaste ansambel, juhendaja Heli Roos - II koht
    • VIII - IX klasside tütarlaste ansambel, juhendaja Heli Roos - III koht
    • X - XII klasside segaansambel, juhendaja Eve Karp - I koht
  • Krakovi advendi- ja jõululaulude konkursil tütarlastekoor, juhendaja Heli Roos - I koht
  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 13
    • VIII-IX klassi tütarlasteansambel, juhendaja Heli Roos - III koht
  • Tallinna koolinoorte spordimängudel 2011. - 2012. õppeaastal
    • gümnaasium - III koht
    • põhikool - II koht
  • rahvusvahelistel sõudeergomeetrite võistlusel ALFA 2012 - I koht

2011

  • Tallinna haridusasutuste kvaliteediauhind "Hästi juhitud kool"
  • Tallinna linna tunnustus „Edukas kool 2010. - 2011. õppeaasta olümpiaadidel"
  • Tallinna linna tunnustus "Innovaatiline tegu 2011" Tallinna 37. Keskkooli ja Tallinna Reaalkooli ühisprojekt „Andrus Kivirähki näidendite sõnum tänapäeva noortele"
  • Eesti Õpilasesinduste Liit tunnustas Tallinna Reaalkooli Esinduskoda kulddiplomiga
  • kooliteatrite riigifestivalil
    • Tallinna Reaalkooli näitetrupp lavastusega "Etenduse pealkiri täpsustamisel", juhendaja Liisi Tegelmann - eripreemia põhikooli osas
    • Johannes Mooste - näitlejapreemia põhikooli osas
  • kooliteatrite riigifestivali Tallinna eelvoorus Tallinna Reaalkooli näitetrupp lavastusega "Etenduse pealkiri täpsustamisel", juhendaja Liisi Tegelmann - laureaat põhikoolide arvestuses
  • Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilisel vokaalansamblite konkursil
    • 3.-5. klasside ansambel, juhendaja Heli Roos - I koht
    • gümnaasiumi neidude ansambel, juhendaja Eve Karp - II koht
    • gümnaasiumi segaansambel, juhendaja Eve Karp - II-III koht
    • Ingel-Marleen Mikk - parima naissolisti eripreemia
  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 12
    • VI-VII klasside vanuserühmas, juhendaja Heli Roos - II koht
    • VIII-IX klasside vanuserühmas, juhendaja Heli Roos - III koht
    • X-XII klasside vanuserühmas 11. klassi ansambel, juhendaja Eve Karp - III koht
    • X-XII klasside vanuserühmas neidude ansambel, juhendaja Eve Karp - II koht
    • X-XII klasside vanuserühmas segaansambel, juhendaja Eve Karp - II koht
  • Tallinna koolinoorte spordimängudel 2010. - 2011. õppeaastal I-II koht
  • rahvusvahelistel sõudeergomeetrite võistlusel ALFA 2011 - I koht

2010

  • Tallinna linna tunnustus "Edukas Tallinna kool 2009. - 2010. õa olümpiaadidel"
  • Tiigri Tegija 2009 (Tiigrihüppe Sihtasutus) - Tallinna Reaalkool
  • 2010. aasta noorte leiutajate riiklik konkurss - parim kool: Tallinna Reaalkooli algklassid
  • kooliteatrite riigifestivalil Kooliteater 2010
    • gümnaasiumi näitetrupp - eripreemia kontseptsiooni eest
    • põhikooli näitetrupp - eripreemia
  • kooliteatrite riigifestivali Tallinna eelvoorus Tallinna Reaalkooli näitetrupp lavastusega "Saa nüüd neist inimestest aru", juhendaja Liisi Tegelmann - laureaat põhikoolide arvestuses
  • kooliteatrite riigifestivali Tallinna eelvoorus Tallinna Reaalkooli näitetrupp lavastusega "Vernanda leib", juhendaja Liisi Tegelmann - laureaat gümnaasiumi arvestuses
  • Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilisel vokaalansamblite konkursil
    • VIII - IX klasside vanuserühmas tütarlaste ansambel, juhendaja Heli Roos - III koht
    • Annika Lundver - parima solisti eripreemia
  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 11
    • VI - VII klasside vanuserühmas tütarlaste ansambel, juhendaja Heli Roos - I koht
    • X - XII klasside vanuserühmas segaansambel, juhendaja Eve Karp - II koht
    • X - XII klasside vanuserühmas neidude ansambel, juhendaja Eve Karp - III koht
  • Tallinna koolinoorte spordimängudel 2009. - 2010. õppeaastal II koht
  • rahvusvahelistel sõudeergomeetrite võistlusel ALFA 2010 - I koht

2009

  • Tallinna linna tunnustus "Parim Tallinna kool 2008. - 2009. õa olümpiaadidel"
  • Tallinna linna tunnustus "Innovaatiline tegu" R-õppe ja realica ainekavade koostamise ja rakendamise eest
  • Tiigrihüppe SA innovaatiliste lahenduste konkursil III koht ("Õpikeskkonna Moodle kasutuselevõtt õppetööd toetava rakendusena")
  • Eesti teaduse populariseerimise auhind 2009 II preemia
  • Kooriühingu tunnustus "Aasta koor 2008" Reaalkooli segakoor, juhendaja Eve Karp
  • Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilisel vokaalansamblite konkursil
    • VIII - IX klassi vanuserühmas tütarlaste ansambel, juhendaja Heli Roos - II koht
    • X – XII klassi vanuserühmas segaansambel, juhendaja Eve Karp - I koht
    • X – XII klassi vanuserühmas neidude ansambel, juhendaja Eve Karp - II koht
  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 10
    • VI - VII klasside vanuserühmas tütarlaste ansambel, juhendaja Heli Roos - III koht
    • VIII - IX klasside vanuserühmas tütarlaste ansambel, juhendaja Heli Roos - II koht
    • X - XII klasside vanuserühmas neidude ansambel, juhendaja Eve Karp - II koht
  • kooliteatrite riigifestivalil Kooliteater 2009 Tallinna Reaalkooli gümnaasiumi näitetrupp - eripreemia lavapartnerluse eest
  • kooliteatrite riigifestivali Tallinna eelvoorus Tallinna Reaalkooli näitetrupp lavastusega "Imaginaarne eksistents", juhendaja Liisi Tegelmann - laureaat gümnaasiumi arvestuses
  • Tallinna koolinoorte spordimängudel 2008. - 2009. õppeaastal - II koht
  • rahvusvahelistel sõudeergomeetrite võistlusel ALFA 2009 - I koht

2008

  • Tallinna linna tunnustus "Parim Tallinna kool 2007. - 2008. õa olümpiaadidel"
  • Tallinna linna auhind "Innovaatiline tegu" kolme kooli gümnaasiumi ühiskatsete eest
  • Tallinna linna auhind "Suured teod" noorteorkestrile Reaalmažoor
  • Tartu Ülikooli tunnustus "Väärtuskasvatuse teostamise eest"
  • Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade raames toimunud üleriigilisel vokaalansamblite konkursil
    • VI - VII klassi vanuserühmas tütarlaste ansambel, juhendaja Heli Roos - II koht
    • VIII - IX klassi vanuserühmas tütarlaste ansambel, juhendaja Heli Roos - IV koht
    • VIII - IX klassi vanuserühmas segaansambel, juhendaja Heli Roos - V koht
  • VI vabariiklikul koolisegakooride konkursil Kuressaares Tallinna Reaalkooli segakoor, juhendaja Eve Karp - I preemia ja Kooriühingu eripreemia
  • X Eesti kammerkooride festivalil Põltsamaal Tallinna Reaalkooli segakoor, juhendaja Eve Karp - I koht ja parima noortekoori eripreemia D-kategoorias
  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 9
    • VIII - IX klasside vanuserühmas tütarlaste ansambel, juhendaja Heli Roos - II koht
    • X - XII klasside vanuserühmas neidude ansambel, juhendaja Eve Karp - I koht
  • Tallinna koolide solistide konkursil West-Fest Open
    • II-III klasside vanuserühmas, juhendaja Kai Anier - II koht
    • VI-VII klasside vanuserühmas, juhendaja Heli Roos - II koht
    • VIII - IX klasside vanuserühmas, juhendaja Heli Roos - III koht
  • Tallinna koolinoorte spordimängudel 2007. - 2008. õppeaastal - II koht
  • rahvusvahelistel sõudeergomeetrite võistlusel ALFA 2008 - I koht

2007

  • Tallinna haridusasutuste kvaliteediauhind "Hästi juhitud kool"
  • Eesti Kvaliteediühingu auhind "Eeskujulikult juhitud organisatsioon" ja EFQM tunnustus Recognize for Excellence.
  • Eesti Kvaliteediühingu auhind "Kvaliteedi tegu 2007"
  • Tallinna linna tunnustus "Eduka osalemise eest olümpiaadidel"
  • Tallinna linna auhind "Innovaatiline tegu" Tehnoloogiakooli tegevuste eest
  • Tallinna ja Harjumaa koolide ansamblite konkursil Volüüm 8
    • X - XII klasside vanuserühmas neidude ansambel, juhendaja Eve Karp - II koht
  • Tallinna koolinoorte spordimängudel 2006. - 2007. õppeaastal - II koht
  • rahvusvahelistel sõudeergomeetrite võistlusel ALFA 2007 - I koht