Blanketid

Palun tutvuge Tallinna Reaalkooli andmekaitsetingimustega.

• Avaldus kooli astumiseks (lapsevanemale, 1.-9. klass) (PDF)
    Dokumendi täitmiseks arvutis tehke palun failis olevatel rohelistel aladel hiirega klõps. Pärast muudatuste tegemist palun salvestage dokument.
  • Avaldus 10.-12. klassi astumiseks (PDF)
  • Nõusolek isikuandmete töötlemiseks (DOCX; PDF)
    PDF dokumendi täitmiseks arvutis tehke palun failis olevates kastides hiirega klõps. Pärast muudatuste tegemist palun salvestage ja digiallkirjastage dokument.
  • Taotlus õppetööst puudumiseks (DOC, PDF)
  • Teatis 1.-6. kl õpilase varasema lahkumise kohta klassi või kooli väljasõidult (DOC, PDF)
  • Teatis puudumise kohta (DOC, PDF)
  • Avaldus õpilaspileti duplikaadi saamiseks (DOCX, PDF)
  • Koduõppe avaldus (DOC, PDF)
  • Eksternõppe avaldus (DOCX, PDF)
  • Avaldus koolist lahkumiseks (lapsevanemale, noorema kui 18-aastase õpilase puhul) (DOC, PDF)
    pdf-dokumendi täitmiseks arvutis tehke palun failis olevatel rohelistel aladel hiirega klõps. Pärast muudatuste tegemist palun salvestage dokument.
  • Ringkäiguleht (DOC, PDF)