Kontaktinfo

Aadress: Estonia pst. 6 Tallinn 10148
Valvelaud: 699 2023
Sekretär: 699 2026
I kl: 699 2027 (väike maja)
II - IV kl: 614 0074 (Pärnu mnt maja)
V - XII klass: 699 2025
E-post: real@real.edu.ee

Tehnoloogia on üha enam jõudmas igapäevasesse õppetöösse, seetõttu soovime anda osalejatele enam praktilisi soovitusi ning tutvustada põnevaid lahendusi infotehnoloogia oskuslikust kasutamisest õppetöös. Konverentsi avaettekandes on seekord esindatud kaks vaadet: Eesti EL-i nõukogu eesistumise digilahenduste nõunik Valdek Laur räägib laiemalt digitaliseerimise mõjust ühiskonnale ning haridusmaastikule, enda õppimiskogemusi tehnoloogiarikkal ajastul jagab Tallinna Reaalkooli abiturient Mathias Kübar.

Päeva jooksul toimub 24 praktilist töötuba, kus tutvustatakse nii digitaalseid õppevahendeid ja –materjale, innovaatilisi õppemeetodeid kui ka koolide pilvelahendusi ning räägitakse lähemalt avatud õpperuumidest, rahvusvahelisest koostööst ja internetiohtude ennetamisest.

Lisaks töötubadele toimub seekordsel konverentsil EXPO, kus paralleelsessioonide vahepausidel saab lähemalt tutvuda haridusele suunatud digivaldkonna toodete ja teenustega. EXPO-l on väljas BCS Koolitus, Droon.ee, Foxcademy, Insplay, Janika Leoste ja Future Robotics, Oomipood ning Tebo õpiveeb.

Konverents on osalejatele tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine. Registreerumine on avatud 20. oktoobrini (k.a) või kuni vabade kohtade täitumiseni.
Konverents toimub Tallinna Reaalkoolis.

Uuri kava ja registreeru: https://expo.ekool.eu/