Kontaktinfo

Aadress: Estonia pst. 6 Tallinn 10148
Valvelaud: 699 2023
Sekretär: 699 2026
I kl: 699 2027 (väike maja)
II - IV kl: 614 0074 (Pärnu mnt maja)
V - XII klass: 699 2025
E-post: real@real.edu.ee

2017 dipl kergejoustik

13. septembril toimusid Kalevi staadionil koolinoorte teatejooksude meistrivõistlused. Põhikooli tüdrukud saavutasid 10x60m jooksus IV koha ja poisid I koha. Gümnaasiumi tüdrukud võitsid pronksmedali 10x100m jooksus ja noormehed said 4x800m jooksus II koha. Kokkuvõttes tuli Reaalkool põhikoolide arvestuses I kohale ja gümnaasium V kohale.

Põhikooli esindasid: Triine-Marie Land, Liina Rohtla, Brigitta Tamsar, Kelly Kallaste, Rhea Kõivutalu, Lore Karilaid, Gretel Tiivel , Doris Nurk, Mona Tolmats, Marta Huimerind, Mirtel Klaar, Marek Talv, Mathias Külvi, Andreas Laksberg, Herman Hõrrak, Hugo Kivilo, Joonas Tamm, Joonas Mengel, Märten Tropp, Hannes Hollo, Mihkel Paumwerk, Andreas Toomas Kuusk.
Gümnaasiumi esindasid: Epp Paalberg, Ella Kivilo, Maria Pernits, Hanne Tõnts, Luisa Vilo, Kirke Kaur, Kadri Muuga, Kristin Tropp, Iris Tamsalu, Renate Marilin Hinno, Jennifer Veismann, Sander Valt, Joonas Mattias Laur, Kristofer Veismann, Tauri Miggur, Martin Spol, Markus Vaher, Karl-Joel Hussar, Christopher Kaare, Roomet Riho Pung, Kristjan Nork, Rainer Kravets

Õnnitleme!