Kontaktinfo

Aadress: Estonia pst. 6 Tallinn 10148
Valvelaud: 699 2023
Sekretär: 699 2026
I kl: 699 2027 (väike maja)
II - IV kl: 614 0074 (Pärnu mnt maja)
V - XII klass: 699 2025
E-post: real@real.edu.ee


2017 spordipaev   

Tallinna Reaalkooli 3.-4. klasside spordipäev toimus 5. juunil ja 2. klasside spordipäev 7. juunil Snelli staadionil. 

 Tulemused:

4. kl poisid 60m jooks:
1. Jakob Matthias Lindma 8,9
2. Lennart Tamm 9,1
3. Herman Tamm 9,2
  4. kl poisid kaugushüpe:
1. Jakob Mathias Lindma 3.98
2. Richard Lõoke 3.85
3. Lennart Tamm 3.82
  4. kl poisid pallivise:
1. Jakob Matthias Lindma 37,5m
2. Lennart Tamm 34m
3. Richard Lõoke 33m 
         
4. kl tüdrukud 60m jooks:
1. Liis Reinvee 9,5
2. Katariina Jaska 9,7
3. Krõõt Kudeviita 9,9
  4. kl tüdrukud kaugushüpe:
1. Krõõt Kudeviita 3.48
2. Mia Mai Laisaar 3.42
3. Mia-Victoria Paiste 3.42
  4. kl tüdrukud pallivise:
1. Krõõt Kudeviita 31m
2. Emma Priisaar 29m
3. Katarina Jaska 28m
         
3. kl poisid 60m jooks:
1. Jakob Aus 9,3
2. Karl Thomas Nõlvak 9,6
3. Ralf Oliver Purje 10,2
  3. kl poisid kaugushüpe:
1. Jakob Aus 3.52
2. Ralf Oliver Purje 3.37
3. Mattias Eisler 3.30
  3. kl poisid pallivise:
1. Jakob Aus 29,5m
2. Artur Tsahkna 27,5m
3. Sander Rünkla 27m
         
3. kl tüdrukud 60m jooks:
1. Ketter Klaar 9,8
2. Mei Margaret Tatter 10,2
3. Liisi Marie Toome 10,3
  3. kl tüdrukud kaugushüpe:
1. Mei Margaret Tatter 3.48
2. Liisi-Marie Toome 3.20
3. Nora Miller 3.10
  3. kl tüdrukud pallivise:
1. Anette Arak 26m
2. Eva laura Meidla 26m
3. Natali Vallner 24m
         
2. kl poisid 60m jooks:
1. Miikael Rajangu 9,58
2. Frederik Roostfeldt 9,61
3. Aadam Funk 10,13
  2. kl poisid kaugushüpe:
1. Björn Vegard 3.34
2. Gregor Vahter 3.22
3. Kaaren Cornelius Sinijärv 3.21
  2. kl poisid pallivise:
1. Frederik Roostfeldt 29m
2. Kirill Lapp 26m
3. Miikael Rajangu 26m
         
2. kl tüdrukud 60m jooks:
1. Daniela Magero 9,51
2. Paula Arula 9,77
3. Laura-Liis Kippar 10,27
  2. kl tüdrukud kaugushüpe:
1. Paula Arula 3.56
2. Daniela Magero 3.30
3. Laura-Liis Kippar 3.13
  2. kl tüdrukud pallivise:
1. Daniela Magero 20m
2. Kadri-ly Reinaru 19m
3. Nora Lee Pullisaar 17m

RSS