Kontaktinfo

Aadress: Estonia pst. 6 Tallinn 10148
Valvelaud: 699 2023
Sekretär: 699 2026
I kl: 699 2027 (väike maja)
II - IV kl: 614 0074 (Pärnu mnt maja)
V - XII klass: 699 2025
E-post: real@real.edu.ee

2017 Hollandi kylalised

Hollandi külaliste reisi eesmärk oli mõne päeva vältel tutvuda Tallinna ja Riiaga. 20. märtsi õhtul käisid mõned Reaalkooli õpilased Hollandi külalistega Harju mäel uisutamas, et ühise tegevuse kaudu lähemalt tuttavaks saada ning neile ka pisut Eestit tutvustada. 21. märtsil tutvusid nad Tallinna Reaalkooli traditsioonidega, ajaloo ja õpiruumiga. 11.C ja 12.C klassi ainetundides kõneldi Eesti ja Hollandi haridussüsteemist ja tutvustati oma maa kultuuritavasid. Külalistele esines Skype'i esindaja, kes kõneles ettevõtte ajaloost ja arengust. Järgnes 12. klassi õpilase Henri Kopra läbiviidud ekskursioon Tallinna vanalinnas.

Kunstiõpetajad Monique van Heumen ja Iris van Zanten käisid vaatamas õpetaja Maarja Kella 11. C kunstiajaloo tundi ning õppealajuhataja Madis Somelar 5. B klassi ajalootundi. Pärastlõunal külastati Riigikogu, kus hollandlased kohtusid Marko Mihkelsoniga, ning ka Pika Hermanni torni. Viimasele jalutuskäigule Tallinnas ja ka õhtusöögile kutsusid nad samuti endaga kaasa Reaali õpilasi.

22. märtsi hommikul külastasid nad KUMU ja suundusid bussiga edasi Riiga.