Kontaktinfo

Aadress: Estonia pst. 6 Tallinn 10148
Valvelaud: 699 2023
Sekretär: 699 2026
I kl: 699 2027 (väike maja)
II - IV kl: 614 0074 (Pärnu mnt maja)
V - XII klass: 699 2025
E-post: real@real.edu.ee

18. märtsil 2017. aastal kell 10.00 korraldavad Tallinna Reaalkool, Gustav Adolfi Gümnaasium, Tallinna Inglise Kolledž ja Tallinna 21. Kool 9. klassi õpilastele gümnaasiumisse ühised sisseastumiskatsed.

Katsetele saab registreeruda 1. märtsist (10.00) kuni 15. märtsini 2017. a. Ühiskatsete infosüsteemis http://katsed.tln.edu.ee/.

Ühiselt organiseeritakse sisseastumistestide koostamine, testide läbiviimine ja parandamine ning õpilaskandidaatide tulemuste avalikustamine.

Praktilistest töödest (kirjalikest testidest) on võimalik vabastust taotleda ning kandideerida ainult vestluse ja lõputunnistuse alusel neil, kes on 8. klassis osalenud või 9. klassis kutsutud järgmiste üleriigiliste aineolümpiaadide lõppvooru: bioloogia, emakeel, füüsika, astronoomia, geograafia, keemia, loodusteadused, matemaatika, lingvistika, ühiskonnaõpetus, ajalugu, informaatika. Kirjalikest testidest vabastuse taotlemiseks tuleb end registreerida ühiskatsetele hiljemalt 8. märtsiks 2017. Kirjalikest testidest vabastamise või mittevabastamise otsusest teavitatakse õpilast hiljemalt 14. märtsil 2017.

Sisseastumistestide tulemused avalikustatakse infosüsteemis hiljemalt 29. märtsil 2017 (10.00). Ühes testide tulemuste avalikustamisega annavad koolid teada ka vestlusele kutsumise otsusest ning vestluse toimumise aja.

Laupäeval, 4. märtsil 2017 toimub Tallinna Reaalkoolis gümnasistide korraldatud avatud uste päev teemal "Reaalkooli gümnaasiumielu tegelikkuses", kuhu on oodatud kõik Reaalkooli kandideerijad.

Registreeru katsetele siit.

Vastuvõtt 10. klassi

Katsed viiakse läbi kõigis neljas koolis samaaegselt. Registreerudes genereerib ühiskatsete infosüsteem õpilasele personaalse kandideerija koodi, milles on märgitud testide sooritamise koht (Tallinna Reaalkool, Gustav Adolfi Gümnaasium, Tallinna Inglise Kolledž või Tallinna 21. Kool).

Praktiliste tööde tulemused ja vestlustele kutsumine avalikustatakse infosüsteemis alates 29. märts 2017. a. Vestlused toimuvad kolmes voorus vastavalt õpilase märgitud kooli eelistustele:
vestluste I voor (kool, mis on märgitud 1. eelistusena) 03. − 07. aprill 2017;
vestluste II voor (kool, mis on märgitud 2. eelistusena) 10. – 14. aprill 2017;
vestluste III voor (kool, mis on märgitud 3. eelistusena) 17. – 21. aprill 2017.

Praktilistele töödele kaasa võtta isikuttõendav dokument, ühiskatsete infosüsteemist kandideerija koodi väljatrükk, kirjutus- ja joonestusvahendid, kalkulaator, vahetusjalanõud.

Vestlusele kaasa võtta isikuttõendav dokument ning klassitunnistus või kooli poolt kinnitatud koopia. Hinnatud töödega on võimalik tutvuda kahe nädala jooksul pärast praktiliste tööde tulemuste avalikustamist, leppides eelnevalt kohtumise kokku kooli (kool, kus sooritati praktiline töö) kontaktisikuga.

Küsimuste korral vastab kooli kontaktisik õppealajuhataja Martin Saar See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 699 2026.

Enne registreerimist palume kindlasti tutvuda Tallinna Reaalkooli vastuvõtu korraga ja ühiskatsete korraldamise korraga siin.

Gümnaasiumi õppesuundade kohta loe edasi siit.

KP synnipaev

Reaalkool 136