Kontaktinfo

Aadress: Estonia pst. 6 Tallinn 10148
Valvelaud: 699 2023
Sekretär: 699 2026
I kl: 699 2027 (väike maja)
II - IV kl: 614 0074 (Pärnu mnt maja)
V - XII klass: 699 2025
E-post: real@real.edu.ee

Informaatikaolümpiaad

28. rahvusvaheline informaatikaolümpiaad toimus tänavu 12.-19. augustini Venemaal Kaasanis ja seda korraldas Kaasani riiklik ülikool. Tallinna Reaalkoolist kuulusid Eesti võistkonda Kristjan Kongas, Oliver Nisumaa ja Andres Unt. Oliver Nisumaa saavutas võistlusel pronksmedali. Õnnitleme! Täpsemalt loe siit.

Keemiaolümpiaad

48. rahvusvaheline keemiaolümpiaad peeti 23. juulist 1 augustini Gruusias Tbilisis. Tallinna Reaalkoolist kuulusid Eesti võistkonda Edward Erelt, Hanna Maria Saik ja Carel Kuusk. Kõik õpilased saavutasid pronksmedalid. Õnnitleme! Täpsemalt loe siit.

Bioloogiaolümpiaad

27. rahvusvaheline bioloogiaolümpiaad toimus 17.-24. juulil Vietnamis. Kaarel Hänni pälvis hõbemedali. Õnnitleme! Täpsemalt loe siit.

Matemaatikaolümpiaad

57. rahvusvaheline matemaatikaolümpiaad toimus tänavu 6.-16. juulil Hongkongis Hiinas. Eesti võistkonna parimana sai Oliver Nisumaa võistluselt pronksmedali. Õnnitleme! Tallinna Reaalkoolist kuulusid võistkonda veel Kaarel Hänni ja Andres Unt. Täpsemalt loe siit.

Füüsikaolümpiaad

47. rahvusvaheline füüsikaolümpiaad toimus 10. - 17. juulil Zürichis. Kristjan Kongas pälvis võistluselt hõbe- ja Taavet Kalda pronksmedali. Õnnitleme! Võistkonda kuulus ka Airon Johannes Oravas. Täpsemalt loe siit.