Kontaktinfo

Aadress: Estonia pst. 6 Tallinn 10148
Valvelaud: 699 2023
Sekretär: 699 2026
I kl: 699 2027 (väike maja)
II - IV kl: 614 0074 (Pärnu mnt maja)
V - XII klass: 699 2025
E-post: real@real.edu.ee

TTÜ Mektory Tehnoloogiakool kutsub põhikooli õpilasi 21.-24. augustil koolivaheaja sisukaks lõpuks osalema TEHNOLOOGIALAAGRIS, mis pakub 3.-4. ja 5.-6. klassidele mitme päeva jooksul erinevaid põnevaid töötubasid.

Laagris osalejad saavad teha huvitavaid keemilisi katseid, ehitada tikutorni, programmeerida, tegeleda LEGO robootikaga ja luua ise multifilmi.

Täpsem teave ja registreerimine aadressil: https://ttu.ee/projektid/mektory-est/kooliopilasele-4/tehnoloogialaagrid-4/

2017 eupho
Eesti võistkond. Pilt: Rael Kalda

20.-24. mail toimus Tartu ülikooli teaduskooli vedamisel Tartus ja Tallinnas esimene Euroopa füüsikaolümpiaad EuPhO 2017. Võistlusel osales 20 riiki 91 õpilasega.

Tallinna Reaalkooli õpilastest saavutasid kuldmedali Taavet Kalda ja Kaarel Hänni, pronksmedali Kaarel Kivisalu. Õnnitleme!

Täpsem info: http://eupho.ut.ee/

Tallinna Kesklinna Põhikooli eelkooli oodatakse kuue- ja seitsmeaastaseid lapsi, kes lähevad kooli 2018. aasta sügisel. Loe täpsemat infot õppemaksu ja õppeperioodi kohta.

Eelkooli registreerimine siit.

Teisipäeval, 23. mail oli meie geenitehnoloogia valikkursuse õpilastel võimalik teha eksperimente DNA-ga oma kooli uues laboris. Leedu firma Thermo Fischer Scientific Baltics UAB ja Vilniuse Ülikooli ning Tartu Ülikooli koostöö tulemusel tulid TÜ tudengid juhendama, kuidas DNA kvaliteeti hinnata spektrofotomeetriliselt, kuidas DNA lõike paljundada polümeraasi ahelreaktsiooni abil (polymerase chain reaction- PCR) ning selle reaktsiooni käigus saadud DNA lõikude lahutamist ja analüüsi geel- elektroforeesi abil.

TÜ tudengid olid selleks kaasa toonud kaasaegsed molekulaarbioloogia ja geenitehnoloogia labori töövahendid. Kui DNA oli paljundatud ja analüüsitud, siis jagati tunnistusi ja meeneid.

Suur tänu korraldajatele!

Tallinna koolinoorte kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas  Reaalkool põhikoolide ja gümnaasiumide arvestuses II koha! Õnnitleme ja täname kõiki kergejõustiklasi!

Spordipäev toimub Snelli staadionil. 3.-4. klassidele 5. juunil ja 1.-2. klassidele 7. juunil, algusega kell 9.00.
Kavas: pendelteatejooks, 60 meetri jooks, kaugushüpe, pallivise.
Spordipäev lõpeb orienteeruvalt kell 12.30.

Head kolleegid, õpilased, lapsevanemad ja vilistlased!
Kutsume teid osalema Tallinna Reaalkooli juurdeehituse arutelul 29. mail.
Juurdeehituse eesmärk on parendada kooli õppetingimusi - ennekõike võimla ja algklasside õpperuumide kaasajastamisel ning keemia, füüsika, bioloogia ja tehnoloogia klassiruumide-laborite rajamisel. Kutsume teid osalema arutelul ning jagama oma mõtteid, kuidas õppetingimusi veel paremaks muuta. Enne arutelu antakse ülevaade seni toimunud arengutest juurdeehituse planeerimisel.
Põhjalikum ülevaade juurdeehituse protsessist on leitav kooli kodulehelt.
Kohtumiseni 29.05.2017, kell 18.00 koolimaja peahoones. Osalemine palun registreerida hiljemalt esmaspäevaks 29.05.2017 kella 12ks aadressil http://lingid.ee/juurdeehitus

2016. aastal toimus Tallinna Reaalkoolis esmakordselt kooliaasta lõpus suur heategevuslik laadapäev eesmärgiga tuua kokku Reaali kogukond, koos mõnusalt aega veeta ja selles õhkkonnas ka ühiselt midagi head kooli heaks ära teha. Esimese laada kasum oli 3026,02€, millega pandi alus Tallinna Reaalkooli Koolilõpulaadafondile ja täiendati kooli muusikariistade kogu.

Heategevuslik koolilõpulaat toimub laupäeval, 27. mail 2017 kell 11-15 Tallinna Reaalkooli hoovis ja staadionil, halva ilma korral suures majas. Laadale oodatud on terve koolipere - õpilased, vilistlased, lapsevanemad koos sugulaste ning sõpradega, et veeta koos üks vahva päev. Lubame head sööki, huvitavaid tegevusi, kaunist muusikat ja palju lahedaid inimesi. FB kutse

Üritust on sihtotstarbeliselt võimalik toetada rahaga, kandes see Tallinna Reaalkooli Hoolekande Seltsi kontole EE281010052031001003, märksõnaks palume märkida LAADA ANNETUS. Raha kasutatakse ühtlasi ka toiduainete ostmiseks, millest valmistatakse kohvikutesse maitsvat toitu.

Laada kasumist 30% läheb kunstitundide mitmekesistamise otstarbeks ning ülejäänud osa liigub Tallinna Reaalkooli Koolilõpulaada fondi, mille eesmärk on soetada koolile tulevikus tiibklaver.

Kohtume 27. mail!

koolipood