Kontaktinfo

Aadress: Estonia pst. 6 Tallinn 10148
Valvelaud: 699 2023
Sekretär: 699 2026
I kl: 699 2027 (väike maja)
II - IV kl: 614 0074 (Pärnu mnt maja)
V - XII klass: 699 2025
E-post: real@real.edu.ee

teadl banner

Selgi aastal saab Tallinna Reaalkoolis 29. septembril osaleda Teadlaste Öö üritusel. Saad osa võtta tähejahist, külastada piletiga kaht töötuba ning tutvuda kahe huvitava näitusega. Avatud on ka puhvet. Uksed avatud 17.30 - 20.30.

2017 sugislaat

Tähelepanu, valmis olla, start! Algab Reaalkooli vingeima ajaveebi leidmise konkurss, kõik klassid täitma!

Eesmärk: populariseerida klassi ajaveebi täitmist ning selgitada välja iga kooliastme (I, II, III, gümnaasium) vingeim ajaveeb.

Üleriigilise GLOBE keskkonnaalaste uurimistööde konkursil saavutas gümnaasiumiastmes II koha Maike Mona Širinov "Ravimite mõju Läänemere kirpvähkidele" (juhendajad Tiina Talvi ja Natalja Kolesova). Palju õnne!

Tallinna Reaalkoolist osalesid konkursil tublilt ka Johanna Madleen Rodima, Karl Erik Märtson ja Liina Vesilind.

Eesti Draamateater koostöös Tartu Ülikooli teatriteaduste õppetooliga tegi kokkuvõtte 2017. aasta gümnaasiumiõpilaste teatriuurimuste võistlusest. Reaalkooli õpilane Gertrud Ojavee pälvis eripreemia uurimuse „Uku Uusbergi näidendite „Pea vahetus“, „Kuni inglid sekkuvad“ ja „Valgustaja“ peategelaste võrdlus“ eest. Juhendas õpetaja Mirja Särg.

Õnnitleme!

Arvutiringis õpime kuidas luua ise videomäng Unreal keskkonnas. Selle tarvis õpitakse nii programmeerimist C++ keeles, mängukujundust 2D-s, 3D modelleerimist ning heli loomist. Õpime looma enda veebilehte.

Lisaks tutvume arvuti riistvaralise poolega, õpime millist riistvara arvutil vaja läheb ja kuidas see kõik kokku panna, et arvuti töötaks. Tutvume ka Arduino mikrokontrolleriga, selle raames õpime tundma elektroonikat ja toimetame 3D printeriga.

Arvutiring alustab 26. septembrist ja toimub iga nädala teisipäeval kell 16.00-17.30 arvutiklassis.
Arvutiring on mõeldud 6.-9. klassi õpilastele.

Registreerimine: https://goo.gl/forms/l2KlafWaVL5jSztD2

KP synnipaev