Spordipäev

12. septembril toimus spordipäev. Päev enne spordipäeva said kõik rebased esimese ĂĽlesande oma huntidelt — teha neile plakat ning vaimukalt kaasa elada. Hommikuks valmisid paljudel väga toredad plakatid.

Esimene spordiala oli teatejooks, kus osales igast klassist 5 poissi ja 5 tüdrukut, meie klassil läks üpris hästi. Teatejooksule järgnes orienteerumine, pidime ühe tunniga jõudma läbi käia 15 punkti. Peale orienteerumist toimusid poistel jalgpalli- ja tüdrukutel võrkpallivõistlused. Poistel ei läinud väga hästi, aga tüdrukud said kogu gümnaasiumi peale esimese koha.

Lisas: aleksandra 12.09.2024 15:38

Esimene koolipäev

See aasta toimus esimene koolipäev 2. septembril. Saime kõik kokku klassiruumis 302, puhusime veidi juttu, sest olime juba 28. augustil kõik tuttavaks saanud. Veidi hiljem oli aeg asuda Poisi juurde, kus toimus pidulik mütsiaktus, peale mida saime täisõiguslikeks gümnasistideks. Mütsiaktusele järgnes ka üldine aktus tervele gümnaasiumile. Peale “pingsat” esimest koolipäeva kõndisid kõik koolimajast välja, uued koolimütsid peas.

Lisas: aleksandra 02.09.2024 14:56