Günther Friedrich Reindorff sündis 26. jaanuaril 1889. aastal Venemaal Peterburis tolliametniku perekonnas. 1897 aastal kolis ta Tallinna, kus veetis terve lapsepõlve ja lõpetas ka 1905. aastal 21. lennus Tallinna Reaalkooli.

1905-1913 õppis ta Peterburis Stieglitzi kunsttöötluskoolis ning lõpetas selle tarbekunstnikuna. 1920. aastal asus ta elama Tallinna ning läks peatselt tööle Tallinna Kunsttöötluskooli. Algul oli ta joonistusõpetaja, hiljem graafika õppetöökoja juhataja ning 1936. aastast graafika osakonna juhataja.

Reindorff on loonud hulgaliselt tarbegraafikat, sealhulgas eksliibriseid, raha-, märgi- ja postmargikavandeid ning kujundanud lisaks raamatutele ka mööblit. Ta oli esimeste eesti rahatähtede kujunduse autor ning ka ühe tuntuma riigivapi kavandi autor. Tallinnas asuv Liikuri tänav kandis Nõukogude perioodil kuni aastani 1989 Günther Reindorffi nime.

Günther Reindorff suri 14. märtsil 1974 Tallinnas.